Yhteystiedot - Mahikor Oy

VANTAA

+358 9 825 6700

Pihkalantie 4 01480 Vantaa

ROVANIEMI - Tapio Harjula

+358 40 488 9335

tapio.harjula@mahikor.fi

Ahjotie 10 96320 Rovaniemi


ESTONIA Tartto - Eduard Punger

Estonia, Latvia,Lithuania Эстония, Латвия, Литва

+372 51 566 08

eduard.punger@mahikor.fi




Aukioloajat
Ma-Pe 8.00-16.00 (La-Su suljettu)

VANTAA henkilökunta yhteystiedot

Timo Thorman - Myyntipäällikkö - Sales Manager

Myynti, tekninen tuki

+358 40 900 6565

timo.thorman@mahikor.fi


Jan Thorman - Myynti, huolto, tekninen tuki

+358 40 900 6567

jan.thorman@mahikor.fi


Jyrki Riihikallio - Myynti, huolto, tekninen tuki

+358 40 900 6566

jyrki.riihikallio@mahikor.fi


Joachim Thorman - Huolto, kuljetukset

+358 40 900 6575

joachim.thorman@mahikor.fi


Mia Thorman

Johdon assistentti - Executive Assistant

+358 45 351 3030

mia.thorman@mahikor.fi

Laskutus, reskontrat, huolinta


Laskutusohjeemme löytyy täältä