Yhteystiedot - Mahikor Oy

Vantaan toimipiste
Pihkalantie 4
+358 9 825 6700 (vaihde)


Rovaniemen toimipiste
Ahjotie 10 - varmista soittamalla, että olemme paikalla!
+358 40 488 9335

Viron toimipiste
Tartto
+372 51 566 08

Aukioloajat

Ma-Pe 8.00-16.00

La-Su suljettu

Laite- ja varaosamyynti, huolto, tekninen tuki

Timo Thorman

Myyntipäällikkö -Sales Manager

+358 40 900 6565

timo.thorman@mahikor.fi


Jan Thorman

Tekninen myyjä, huolto, kuljetukset

+358 40 900 6567

jan.thorman@mahikor.fi


Janne Peltonen

Tekninen myyjä, huolto

+358 40 900 6575

janne.peltonen@mahikor.fi


Jyrki Riihikallio

Tekninen myyjä, huolto

+358 40 900 6566

janne.peltonen@mahikor.fi


Joachim Thorman - harjoittelija

huolto, kuljetukset

joachim.thorman@mahikor.fi


Mia Thorman

Johdon assistentti

+358 45 351 3030

mia.thorman@mahikor.fi

Taloushallinto

Huolinta




ROVANIEMI
Laite- ja varaosamyynti, huolto, tekninen tuki

Tapio Harjula

Tekninen myyjä, huolto

+358 40 488 9335

tapio.harjula@mahikor.fi






Estonia, Latvia, Lithuania

Эстония, Латвия, Литва

Eduard Punger

Tehniline müügikonsultant Технический консультант.

+372 51 566 08

eduard.punger@mahikor.fi

Seadmete ja varuosade müük, hooldus, tehniline tugi

малярные машины- и запчасти. обслуживание.
Техническая поддержка

Laite- ja varaosamyynti, huolto, tekninen tuki