Yhteystiedot - Mahikor Oy

Pihkalantie 4
01480 Vantaa

Vaihde
+358 9 825 6700
asiakaspalvelu@mahikor.fi

Aukioloajat:
Ma-Pe 8.00-16.00
La-Su suljettu


Laite- ja varaosamyynti, tekninen tuki

Timo Thorman
Myyntipäällikkö / Sales Manager
+358 40 900 6565
timo.thorman@mahikor.fi

Huolto, laite- ja varaosamyynti, tekninen tuki

Janne Peltonen
Tekninen myyjä
+358 40 900 6575
janne.peltonen@mahikor.fi

Jyrki Riihikallio
Tekninen myyjä
+358 40 900 6566
jyrki.riihikallio@mahikor.fi

Jan Thorman
Kujetusvastaava, tekninen myyjä
+358 40 900 6567
jan.thorman@mahikor.fi


Tapio Harjula
Tekninen myyjä
+358 40 488 9335


Joni Thorman

Sähköasentaja

Toimisto

Mia Thorman
Osto- ja myyntisihteeri /
Purchasing- and sales secretary
+358 45 351 3030 mia.thorman@mahikor.fi



Viro, Latvia, Liettua

Eduard Punger
Tehniline müügikonsultant /
Технический консультант.
+372 51 566 08
eduard.punger@mahikor.fi


Seadmete ja varuosade müük, hooldus, tehniline tugi
малярные машины- и запчасти. обслуживание. Техническая поддержка
Laite- ja varaosamyynti, huolto, tekninen tuki