Yhteystiedot - Mahikor Oy

Pihkalantie 4
01480 Vantaa

Vaihde
+358 9 825 6700
asiakaspalvelu@mahikor.fi

Aukioloajat:
Ma-Pe 8.00-16.00
La-Su suljettu


Laite- ja varaosamyynti, tekninen tuki

Timo Thorman

Osto- ja myyntipäällikkö - Sales Manager

timo.thorman@mahikor.fi
+358 40 900 6565


Juha Vesto

Tekninen myyjä - Technical salesman

juha.vesto@mahikor.fi

+358 40 591 0298


Huolto, laite- ja varaosamyynti, tekninen tuki

Janne Peltonen
Tekninen myyjä, huolto

janne.peltonen@mahikor.fi
+358 40 900 6575



Jyrki Riihikallio
Tekninen myyjä

jyrki.riihikallio@mahikor.fi
+358 40 900 6566


Jan Thorman
Tekninen myyjä, huolto, kuljetukset

jan.thorman@mahikor.fi
+358 40 900 6567



Tapio Harjula
Tekninen myyjä, huolto, kuljetukset

tapio.harjula@mahikor.fi

+358 40 488 9335

Joachim Thorman - harjoittelija: tekninen myyjä, huolto

Joni Thorman - sähköasentaja



Toimisto

Mia Thorman

Osto- ja myyntisihteeri - Purchasing -and sales secretary

Osto- ja myyntireskontra

Laskutus

Huolinta

mia.thorman@mahikor.fi

+358 45 351 3030












Viro, Latvia, Liettua

Eduard Punger
Tehniline müügikonsultant /
Технический консультант.
+372 51 566 08
eduard.punger@mahikor.fi


Seadmete ja varuosade müük, hooldus, tehniline tugi
малярные машины- и запчасти. обслуживание. Техническая поддержка
Laite- ja varaosamyynti, huolto, tekninen tuki



Laskutustiedot:

Verkkolaskuosoite: 003705322455 Operaattori/välittäjä: Apix Oy Välittäjän tunnus: 003723327487 (tai 00372332748700001)

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään laskut PDF tiedostona sähköpostiin mahikor@mahikor.fi